Tetikçi 'küçük adam': Sol medyaya el konacak

13 Temmuz 2018
Tetikçi 'küçük adam': Sol medyaya el konacak

AKP’li yazar tetikçi Cem Küçük, soldaki medya organlarına operasyon düzenleneceğini ve el konacağını “haber” verirken, “tüm anaakım medya tüm operasyonları desteklemek zorundadır.” ifadelerini kullandı.

İktidar adına gazetecileri ve basın kuruluşlarını tehdit etmesiyle tanınan Cem Küçük, ‘tatil dönüşü’ yazdığı ilk yazıda yine “operasyon” haberleri verdi ve medya organlarını tehdit etti.

Twitter hesabını bir süre kapatmasının ardından kendisinin de ilişkisi olduğu bilinen Adnan Oktar cemaatine gelen operasyon nedeniyle hedefte olabileceği iddiaları konuşulan AKP’li Cem Küçük, geçtiğimiz gün “ortaya çıkmış” ve tatilde olduğunu öne sürmüştü. Küçük tatil dönüşü ilk kaleme aldığı yazısında yine “operasyon haberi” verip, medya organlarını tehdit etti.

Yüksek bürokrasinin ve siyaset esnafının hizmetkarı Adnan Oktar ve cemaatine düzenlenen operasyon için devletin çok “titiz” bir çalışma yaptığını ve süreci kendisinin de bir senedir izlediğini söyleyen Küçük, AKP’li bir başka yazar Nagehan Alçı’yı da konuyla ilgili bilgilendirdiğini, “Bakın daha birkaç ay önce Adnan Oktar Nagehan Alçı’ya iftiralar atınca Nagehan’ı arayıp “Rahat ol, bunlara çok yakında çok büyük operasyon geliyor. Müsterih ol” ifadeleriyle yazdı.

SOL MEDYAYA EL KONACAK

“Ben ne yazıyorsam hep oldu ve olacak. Ben kurusıkı atmam ve soruşturmadan yazmam. Önümüzdeki süreçte birçok başka operasyon da olacak.” diyen Küçük, “Nasıl sağdaki Alpaslan Kuytul çetesi göçertildiyse, aynı şekilde soldaki suç örgütleri de temizlenecek. Suç örgütlerinin medya organları vardı ve şimdi DEVLET hepsine el koydu.” derken, “Aynı şekilde soldaki sözde medya görünümlü suç örgütleri de göçertilecek. O medya organlarına da el konacak.” ifadelerini kullandı.

ANA AKIM MEDYAYA ‘DESTEK’ UYARISI
Küçük, yapılacak operasyonların tüm ana akım medya organlarının desteklemek zorunda olduğunu söyleyip, “Yani yarın “Karanlık Oda Suç Örgütü” adında bir örgüte de sabaha karşı operasyon yapıldığında tüm anaakım medya destekleyecektir.” dedi.

ANALİZ

ANALİZTürkiye yol Ayrımında

Türkiye yol AyrımındaKritik bir eşikten geçiyoruz. Egemen güç, ya Türkiye’nin demokrasiye dönük iki yüzyıllık…