‘180 Derece Dönüşlü-Nereden Nereye’

22 Haziran 2019
‘180 Derece Dönüşlü-Nereden Nereye’

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, sosyal medya hesabı twitter üzerinden '180 Derece Dönüşlü-Nereden Nereye' isimli video yayınladı.

Video paylaşımında Karamollaoğlu’nun AKP‘ye yönelik “Müthiş bir kadro çark etmekte de üzerlerine yok” şeklinde ifadeleri de yer alırken AKP’nin siyaset sahnesindeki tutarsızlıkları üzerinde duruldu.

Karamollaoğlu tarafından yayınlanan videoda özellikle AKP’li yöneticilerinin Saadet Partisi hakkındaki haksız ithamları da yer aldı.

Video paylaşımında AKP’nin tutarsızlıklarına tepki gösteren Karamollaoğlu, şu ifadelere yer verdi:

“Müthiş bir kadro çark etmekte de üzerlerine yok. Böyle gidiyorlar, bir gün sonra 180 derece hiç utanmadan dönüyor. Dün söylediğini bugün inkar edebiliyorlar”


Saadet Partisi Bahçeli'yi de eklemeliydi.. O da bizden..

Ve Devlet Bahçeli

Meydanlarda, kendilerinin Maraş katliamında anaların karnındaki bebekleri kateldenler olduklarını unturak, Öcalan için 'bebek katili' diyen, bir seçimlerde Öcalan'ın idam edilmesi için kementle dolaştığını, Erdoğan'a idam et çağrsı yaptığını unutarak şu değerlendirmeyi yapıyor:

'HDP'yle CHP arasında kurulan al-ver süreci, kirli pazarlıklar, kahredici anlaşma ve uzlaşmalar milli bekamız açısından ağır risk ve tehdittir.
İmralı'da ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını çeken teröristbaşı anlaşılan odur ki, HDP'nin istismarına müdahale etmek, hatta önüne geçmek maksadıyla tarafsızlık çağrısı yapmıştır.
Teröristbaşının mektubu HDP'nin vahim sapmasına, Zillet İttifakı'na verdiği rezil desteğine itirazın, tepkinin ve bundan duyduğu rahatsızlığın eseri ve sonucudur.
PKK'nın siyaset acentesi HDP'nin teröristbaşının uyarısına rağmen marazi ve mahsurlu stratejisinde bir değişikliğe gitmeme iradesi ise 23 Haziran üzerinde oynanan ahlaksız oyunu iyice gözler önüne sermiş olacaktır.
HDP-PKK-teröristbaşı ve terörist Demirtaş arasındaki derin çatlakların çok boyutlu analiz ve yorumu elbette yapılacak, nihai olarak İstanbul içine çekilmek istenen girdaptan 23 Haziran'da tamamıyla kurtulacaktır.
Milliyetçi Hareket Partisi 23 Haziran'a odaklanmıştır. Tuzaklar nafile, tertipler beyhudedir. 23 Haziran'da İstanbul ehline emanet edilecek, sağduyu öne çıkacak, Cumhur İttifakı'nın muhterem adayı Sayın Binali Yıldırım, inancımız odur ki Büyükşehir Belediye Başkanı seçilecektir. Tarih, demokrasi ve milli irade bir kez daha hükmünü verecek; yalan, riya ve aldatmayla, milli beka, milli onur, milli haysiyet arasındaki farkı ortaya koyacaktır. Nitekim 23 Haziran'da hak, hakkaniyet, cumhur ve İstanbul kazanacak, zillet, rezalet, melanet, hıyanet kaybedecektir.” 

 
 

ANALİZ

ANALİZTürkiye yol Ayrımında

Türkiye yol AyrımındaKritik bir eşikten geçiyoruz. Egemen güç, ya Türkiye’nin demokrasiye dönük iki yüzyıllık…