Alçaklığın dayanılmaz irtifası: HDP adına sahte broşür dağıtıyorlar!

25 Mart 2019
Alçaklığın dayanılmaz irtifası: HDP adına sahte broşür dağıtıyorlar!

Cumhur ittifakı partileri (AKP-MHP) 31 Mart 2019’da gerçekleşecek olan yerel seçimler öncesi kirli bir algı operasyonuna imza atarken Saadet Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Aktaş bu duruma tepki gösterdi. 

31 Mart 2019’da gerçekleşecek olan yerel seçimlere az bir süre kala kirli bir algı operasyonuna imza atıldı.kirli algı operasyonu

Saadet Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Aktaş’ın paylaşımına göre Antalya’da HDP adına sahte broşürler dağıtıldı. Broşürde HDP tarafından kullanılmayan ‘bu bir halk’ ayaklanmasıdır ve  Türkiye haritası da resmedilerek Kürdistan ifadesi yer aldı.

ALİ AKTAŞ’TAN TEPKİ

Saadet Partisi Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Aktaş, 31 Mart 2019’da gerçekleşecek olan yerel seçimler öncesi gerçekleştirilen kirli algı operasyonuna tepki gösterdi.

Sosyal medya hesabı aracılığıyla paylaşımda bulunan Aktaş, “Tarih bir çok şerefsiz gördü ama bu dönemdekiler gibisi az bulunur. Sahte broşürler dağıtıyorlar şimdi de” ifadelerini kullandı.

''Antalya şehir merkezinde de dağıtıyorlar. Tarih bunlar kadar alçağını kaydetmedi. HDP adına sahte broşür bastırıp dağıtacak kadar düştüler. Çukur bile “benim bir izzetim var beni bunlarla nitelemeyin” diye bağırıyor.''

 

ANALİZ

ANALİZTürkiye yol Ayrımında

Türkiye yol AyrımındaKritik bir eşikten geçiyoruz. Egemen güç, ya Türkiye’nin demokrasiye dönük iki yüzyıllık…