Fuat Avni'den korkunç iddia..!!!

10 Ocak 2015
Fuat Avni'den korkunç iddia..!!!

Medyada twiter fenomeni olarak anılan ve en son 14 Aralık operasyonu gibi bir çok olayı önceden haber veren Fuat Avni bu kez korkunç bir iddia ortaya attı. Bu sabahki twitlerinde, Cemaati terör örgütü ilan etmek için 14 Aralık operasyonunun istenilen sonucu vermediğini, bunun üzerine ''Yezid, Beşir ve Hakan Fidan Fransa'daki terör eylemlerinin benzerlerini yaptırarak Cemaat'e mal etmeyi planladıklarını.'' öne sürdü..

Fuat Avni'nin twitleri şöyle:

1. 14 Aralık Medyaya Darbe operasyonu ile cemaatin terör örgütü ilan edilmesi ters tepti.

2. Yapılan operasyonlar ulusal ve uluslararası kamuoyunda basın özgürlüğüne darbe olarak algılandı.

3. Yezid, fiyasko ile sonuçlanan operasyon sonrası Cemaat'i terör örgütü ilan etme işini emniyet içindeki KÇG'den alıp MİT'e havale etti.

4. Yezid, son 2 gündür Fransa'da yaşanan eylemlerden sonra IŞİD ve El-Kaide'ye verdiği destekten dolayı iyice köşeye sıkıştı.

5. Yezid, bu sıkıntılı durumdan kurtulmak, durumu lehine çevirmek için yeni hainlikler planlıyor.

5. F. Gülen'in yıllardır terör eylemleri gerçekleştiren radikal örgütleri şiddetle eleştirdiği biliniyor.

6. Buna rağmen Yezid, Beşir ve Hakan Fidan Fransa'daki terör eylemlerinin benzerlerini yaptırarak Cemaat'e mal etmeyi planladılar.

7. Bunun üzerine büyük bir şehirde onlarca masum insanın ölebileceği eylem planı Hakan Fidan tarafından hazırlanarak Yezid'e arz edildi.

8. Çok yakın zamanda Cemaat postuna bürünmüş MİT elemanlarına kanlı eylemler yaptırılacak ve tüm bu olaylar Cemaat'e mal edilecek.

9. Yezid ve Dar Oligarklar, Cemaat'i terör ile anılır hale getirmek için onlarca insanın ölebileceği eylemi onaylamakta tereddüt dahi etmedi

10. Çok yakın zamanda Hakan Fidan'ın ekibi tarafından gerçekleştirilecek eylemlerden zarar görmemeleri için tüm vatandaşlarımızı uyarıyorum.

11. Büyük alışveriş merkezlerinden ve kalabalık yerlerden uzak durunuz. Her an Yezid'in hain planlarının terör kurbanı olabilirsiniz.

12. Terör eylemlerinin, Cemaat'e karşı kin ve şiddeti daha çok arttırması için AVM ve AKP teşkilat binalarına yönelik olması kararlaştırıldı

13. Işid ve El-Kaide'ye destek verdiği herkesçe bilinen Yezid, Cemaat'i terör örgütü ilan edebilmek için onlarca insanın ölümüne onay verdi.

ANALİZ

ANALİZTürkiye yol Ayrımında

Türkiye yol AyrımındaKritik bir eşikten geçiyoruz. Egemen güç, ya Türkiye’nin demokrasiye dönük iki yüzyıllık…